Pôvodné Aqara Hub Bránou zigbee wifi s RGB Led nočné svetlo pracovať s APP Xiao mijia Mi domov Apple Homekit Smart home

Dostupnosť: Skladom

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Pôvodné Aqara Hub Domácej Brány, LED Nočné Svetlo Smart Pracovať s mi home / Apple Homekit

prosím, Poznamenal :

1) je to originálne aqara HUB od Xiao Ekologické Reťazca,PODPORUJE APLIKÁCIU mi domov

môže pracovať s xiao a Aqara Smart Zariadenia

(môžete tiež pracovať s Mijia Dvere & Window sensor/ Telo Snímača/Wireless Switch/Teplota & vlhkosť senzor/Magic Cube/ Smart zásuvky, atď ...)

Smart Home Center Aqara Hub riadiace centrum pre celú smart home. Pripojenie prostredníctvom protokolu Zigbee, Aqara príslušenstvo môže ešte pracovať hladko, dokonca aj vtedy, ak vaša domáca sieť je nestabilná alebo odpojené. * Až 32 Aqara smart príslušenstvo môže byť pripojený k Rozbočovaču.

Bezpečnostné upozornenia, stráženie vášho domova. S Dverové a Okenné Senzor môžete zapnúť alarm režime, keď odídete z domu, alebo keď spíte. Ak sa dvere alebo okno je otvorené, Hub bude zvuk budíka a pošli upozornenie na váš telefón.

Jedno tlačidlo, všetko príslušenstvo pod kontrolou. S Diaľkovým Bezdrôtovým ovládaním Prepínač, nastavte si vlastný nočný režim a vypnúť všetky svetlá, s kliknutím na tlačidlo.

Únik vody alarm, ochrana vášho majetku. S Únik Vody Senzor, pri úniku zistí, Hub bude zvuk budíka a pošli upozornenie na váš telefón.

Svetlá zapnuté, keď obsadili svetlá vypnuté, keď je prázdny. Pri pohybe je zistená vo večerných hodinách, Hub, svetlo sa automaticky zapne.

App Riadenie S Aqara Domov aplikácie (iOS alebo Android), môžete ovládať svoj domov, takmer kdekoľvek a kedykoľvek. Aqara príslušenstvo môžete tiež pracovať s inými HomeKit-enabled príslušenstvo na poskytnutie múdrejší domov.

Pracuje s Apple HomeKit. Môžete použiť Domáce aplikácie na ovládanie Hub a jej pripojené príslušenstvo. Aqara príslušenstvo môžete tiež pracovať

Bezpečnosť HomeKit technológia poskytuje pokročilé zabezpečenie s end-to-end šifrovanie a overovanie. Údaje, ktoré sa vzťahujú na váš domov je zašifrované a uložené v prívesok z vášho Apple zariadenia. Je šifrované aj v tranzite medzi vášho Apple zariadenia a doplnky, ktoré si ovládajúci vo vašej domácnosti.

Štítky: aqara žiarovka, mi brána 3, digitálny audio hub, aquara bránou, aquara hub eú verzia, cleargrass xiao, tuya zigbee, aqara, homekit prepínač, zigbee

Štát Montáž Ready-to-Go
Max Rýchlosť ŽIADNE
Ovládanie Kanálov 2 Kanálov
Názov Značky aqara
Gyro ŽIADNE
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu Aqara Hub

Napísať recenziu

Pôvodné Aqara Hub Bránou zigbee wifi s RGB Led nočné svetlo pracovať s APP Xiao mijia Mi domov Apple Homekit Smart home

Pôvodné Aqara Hub Bránou zigbee wifi s RGB Led nočné svetlo pracovať s APP Xiao mijia Mi domov Apple Homekit Smart home

Napísať recenziu

Môžete tiež rád