WT09 Špionážne Kamery, Špionážne Gadgets Chyba Detektora GPS Sledovanie Chýb GSM Karty Locator Skryté Kamery, Špionážne Wiretap Zvukový Signál Hunter Vyhľadávanie

Dostupnosť: Skladom

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

WT09 Špionážne Kamery, Špionážne Gadgets Chyba Detektora GPS Sledovanie Chýb GSM Karty Locator

Skryté Kamery, Špionážne Wiretap Zvukový Signál Hunter Vyhľadávanie

Popis Výrobku:

Milí kupujúci, vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a miera podrobnosti transakcie. Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoj podnikania a vás slúžiť lepšie.

Pošlite nám e-mail alebo nechajte správy pred odchodom negatívnej spätnej väzby, alebo otvoriť akýkoľvek spor. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.

Vďaka za vaše láskavé pochopenie!!!

Podmienky Služby

Zásielky :

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 5 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená. Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých internetional zásielky v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v induvidual krajín, ktoré môžu ovplyvniť to, ako quicly váš produkt je kontrolované . Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky . Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel .

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom najlepšie, že wer môže. Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky sa vrátil sú v pôvodnom confitions. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu. Kupujúci bude resonsible za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru . Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnej podmienok k nám a shoulod znášať nákupné náklady na návrat. Poskytujeme tiež 12-mesačnú bezplatnú údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v orignal podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť , kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené. Pred vrátením položiek , prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami . Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky , budeme opraviť alebo exchafe ich čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby, ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: hunter nastaviť, fotoaparát skryté špionážne, chyba, špionážne mikrofón wifa, gadget špionážne, chyba mini, gps sledovanie vozidiel, skryté storag, fotoaparát bábika, jammer signál

Nabíjanie usb vodičový TYP-C
Detekčný rozsah 5 cm-10 m
Veľkosť 16mm*16mm*130mm
Názov Značky babykam
Výdrž V Pohotovostnom Režime 25 hodín
Laser detekčný rozsah 10 cm-15 m
Zdroj Napájania DC 5V 1A
Číslo Modelu WT09
Citlivosť 5 úrovne nastaviteľné
Pôvod CN(Pôvodu)
Zisk Antény -14db
Certifikácia FCC
farba čierna
Batérie 3,7 V 350mA li-poly akumulátorom
Detekcia frekvenčný rozsah 1 MHz-6.5 GHz
Materiál ABS

Napísať recenziu

WT09 Špionážne Kamery, Špionážne Gadgets Chyba Detektora GPS Sledovanie Chýb GSM Karty Locator Skryté Kamery, Špionážne Wiretap Zvukový Signál Hunter Vyhľadávanie

WT09 Špionážne Kamery, Špionážne Gadgets Chyba Detektora GPS Sledovanie Chýb GSM Karty Locator Skryté Kamery, Špionážne Wiretap Zvukový Signál Hunter Vyhľadávanie

Napísať recenziu

Môžete tiež rád