6 minút: denník, ktorý zmení váš život (čadič)

Dostupnosť: Skladom

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Kniha Popis

Najpredávanejšie motivačný denník v Nemecku. Najlepší predajca Amazon. Preložené do 15 jazykov. Každý deň, to robí viac ako 300 ľudí na celom svete viac vedomí ich životy.

Šťastie nie je výsledkom šťastia alebo náhodnému tok okolností. Je šťastný pomáha správne nastavenia a obraz myšlienky. 3 minút ráno a 3 minúty večer-tak dlho bude trvať výrobu užitočné návyky, ktoré bude váš život viac vedomí toho, harmonické, a preto-šťastnejší. Osvedčené princípy pozitívnej psychológie a neurobiology vám pomôže dosiahnuť ciele, prežiť ťažké chvíle, zlepšiť vzťahy s inými ľuďmi a ísť životom s istotou. S denník si môžete zlepšiť svoj život neustále a aktívne, krok po kroku a každý deň! Kniha strán Viac o knihe O tom, aké Šťastie nie je výsledkom šťastia alebo náhodnému tok okolností. Je šťastný pomáha správne nastavenia a obraz myšlienky. 3 minút ráno a 3 minúty večer-tak dlho bude trvať výrobu užitočné návyky, ktoré bude váš život viac vedomí toho, harmonické, a preto-šťastnejší.

Osvedčené princípy pozitívnej psychológie a neurobiology vám pomôže dosiahnuť ciele, prežiť ťažké chvíle, zlepšiť vzťahy s inými ľuďmi a ísť životom s istotou. S denník si môžete zlepšiť svoj život neustále a aktívne, krok po kroku a každý deň! Citácie V srdci diár je jednoduchý princíp: venovať pozornosť nielen na skutočnosť, že to, čo vám chýba, alebo čo funguje zle, a predovšetkým za to, čo, že už máte a ktoré funguje dobre. Tak bolo viditeľné pozitívne, a vďaka tomu budete rozvíjať konštruktívne myšlienky. Denník vám pomôcť vytvoriť správnu rovnováhu medzi hodnotenia a ďalšieho rozvoja, medzi vďačnosť a úspech. To vám pomôže naučiť sa naozaj oceniť, tu a teraz. Dozviete sa, ako vďačnosť robí človek šťastný, a dostať sa, že nadácia, ktorá vám umožní praktizovať denne v vďaka. Prečo čítať Zvýšiť úroveň šťastia a motivácia vzhľadom na zameranie na malé úlohy a úspechy. Cítiť pokrok v osobnostný rast vďaka každodennej skúsenosti. Získať väčšiu jasnosť a produktivitu vďaka neustálej ráno a večer rituály. Znížiť stres a negatíva, prostredníctvom dennej praxi povedomie a vďačnosť. S starostlivosť o životné prostredie papier používaný v diári je nakupovaný od výrobcu, ktorý prešiel certifikáciou Lesnej dozornej rady (FSC). To znamená, že stromy sú znížiť v súlade s environmentálnymi požiadavkami v FSC certifikovaných lesoch. Environmentálne požiadavky zahŕňajú minimálne poškodenie prírody a maximálna ohľaduplnosť miestnych záujmov. Obzvlášť cenné oblastiach lesov a biotopov vzácnych živočíchov a rastlín zostávajú.

Pre koho Pre všetkých, ktorí chcú, aby ich každodenného života, aktívny a šťastný.

Kniha Video Doprava

Doručenie zdarma v Moskve a regiónov-pri objednávke výške viac ako 2000 rubľov

2020-05-15 20:22

Štítky: denník kniha s linkami, guant mtb, roztomilý kórejský papiernictvo denník, mačka plánovač, a6 zápisník papier, čadiča, kameňa, kraft poznámka, zámok plánovač, 100 bicykli, bicykel kruh

Názov Značky Альпина Паблишер
Záväzné Mäkká Väzba/Zábaly
Jazyk Ruský
stav Nové

Napísať recenziu

6 minút: denník, ktorý zmení váš život (čadič)

6 minút: denník, ktorý zmení váš život (čadič)

Napísať recenziu

Môžete tiež rád