O projekte

Hľadať
Žiadne výsledky vyhľadávania
Kategórie
O projekte

Vitajte na virtuálnom poľnohospodárskom trhu, určeného všetkým!

Tieto stránky sú určené pre všetkých, ktorý chcú predávať a nakupovať poľnohospodárske produkty. Ich cieľom je podporiť hlavne „predaj z dvora“ a predaj vlastnej rastlinnej alebo živočíšnej nadprodukcie. Inzerovaním na našich stránkach sa prvovýrobcovia môžu zviditeľniť a získať viac zákazníkov.

Prevádzka portálu, všetky jeho funkcie, sú pre všetkých navšetníkov „BEZPLATNÉ“.

Zákazníci tu môžu nájsť informácie, kde kúpiť ovocie, zeleninu, mäso, vajcia, zvieratá a ďalšie poľnohospodárske produkty alebo služby v okolí.

Chcete kúpiť pre svoju domácnosť zásobu zeleniny na zimu alebo hľadáte kvalitnejšie ovocie ako je v obchode? Inzerujte svoju požiadavku práve tu. Alebo si na stránke priamo vyberte svojho vlastného dodávateľa z Vášho okolia.

Venujete sa poľnohospodárskej výrobe – či už chovu alebo pestovaniu? Ponúknite svoje produkty na spotrebu aj priamo. Venujete sa predaju z dvora? Dajte o sebe vedieť. Kupujúci si Vás nájde v zozname predajcov alebo si vyhľadajte zákazníkov priamo v zozname dopytov.

Je záhrada alebo chov zvierat Vaším koníčkom? Nedokážete spotrebovať vlastné vajíčka, jablká, hrušky, jahody, zemiaky - teda všetko, čo sa Vám urodilo alebo ste vychovali na záhrade? Ponúknite svoje prebytky prostredníctvom našich stránok na predaj, niekto ďalší z nich bude mať úžitok a Vy finančný prospech.

Zaregistrujte sa na našich stránkach a môžete inzerovať svoje ponuky na predaj alebo zadávať požiadavky na kúpu. Registrácia a zadávanie ponúk a dopytov sú bezplatné.

V prípade, že by ste privítali ďalšie služby alebo zlepšenia na týchto stránkach, môžete nás kontaktovať na našom e-maily info@predavamezdvora.sk.

Úspešný nákup či predaj Vám praje realizačný tím.

Môj kalendár


Pridať novú udalosť
Blog

Emailový kontakt na inzerenta

30.06.2014

Do dnešného dňa sa na stránke nezobrazoval emailový kontakt na inzerenta. Email bolo možné poslať pr...viac

Spustili sme novú verziu stránky

19.05.2014

Spustili sme novú verziu stránky, ktorá Vám prinesie viacero funkcií vylepšení. Všetky dáta boli zac...viac

Blog - RSS odber